Konačan spisak učesnika i raspored po grupama

Categories: Uncategorized,Vesti

Dragi učesnici Akademije,

Sa ponosom objavljujemo konačan spisak i raspored po grupama.

I grupa

  1. Aleksandra Vidić, Ekonomski fakultet
  2. Anja Tumpa, Farmaceutski fakultet
  3. Damnjan Nikolić, Elektrotehnički fakultet
  4. Dragoslav Milosavljević, Stomatološki fakultet
  5. Đorđe Jovićević, Fakultet političkih nauka
  6. Jasminka Gagić, Fakultet organizacionih nauka
  7. Jelena Mišković, Filozofski fakultet
  8. Lazar Milivojević, Ekonomski fakultet
  9. Marija Gudurić, Filološki fakultet
  10. Milica Balmazović, Elektrotehnički fakultet
  11. Milica Divljan, Fakultet organizacionih nauka
  12. Milica Jevdjevic, Stomatološki fakultet
  13. Miloš Petrović, Elektrotehnički fakultet
  14. Miloš Tomić, Fakultet organizacionih nauka
  15. Nataša Žuržul, Tehnološko – metalurški fakultet
  16. Nebojša Petković, Elektrotehnički fakultet
  17. Nevena Nikolić, Fakultet organizacionih nauka
  18. Nenad Ravić, Fakultet za poslovne studije, Univerzitet Megatrend
  19. Nikola Vranjin, Beogradska poslovna škola
  20. Nikola Stevanović, Ekonomski fakultet
  21. Nina Uljarević, Arhitektonski fakultet
  22. Sanja Pajić, Biološki fakultet
  23. Slobodanka Pavlović, Ekonomski fakultet
  24. Sofia Kovačević, Pravni fakultet
  25. Tamara Janić, Fakultet političkih nauka

II grupa

  1. Azra Hanić, Beogradska bankarska akademija
  2. Ana Stanković, Fakultet organizacionih nauka
  3. Andreja Đorđević, Filozofski fakultet
  4. Bojan Stojadinović, Fizički fakultet
  5. Bojana Ilić, Ekonomski fakultet
  6. Veljko Ćirić, Arhitektonski fakultet
  7. Dario Govedarović, Ekonomski fakultet
  8. Zlatko Đorđević, Medicinski fakultet
  9. Ivan Starčević, Saobraćajni fakultet
  10. Ivana Bulatović, Pravni fakultet
  11. Ivana Petrović, Biološki fakultet
  12. Ines Zeljo, Elektrotehnički fakultet
  13. Jelena Jovanović, Fakulet organizacionih nauka
  14. Jelena Mijušković, Filološki fakultet
  15. Jovana Milić, Fakultet za specijalnu edukaciju i rehabilitaciju
  16. Marija Janković, Elektrotehnički fakultet
  17. Maša Lazarević, Fakultet organizacionih nauka
  18. Milan Gavrilović, Biološki fakultet
  19. Milena Ivezić, Ekonomski fakultet
  20. Milica Despotović, Ekonomski fakultet
  21. Mina Ćirić, Rudarsko – geološki fakultet
  22. Nemanja Radojević, Fakultet organizacionih nauka
  23. Petar Pamučar, Elektrotehnički fakultet
  24. Sonja Mirković, Fakultet političkih nauka
  25. Stanko Pužić, Fakultet za menadžment, Univerzitet Singidunum

 

Author: Vukica Jekić


Leave a Reply